FLIK-FLAK PLUG IT Ρολόι Παιδικό Μωβ Υφασμάτινο Λουράκι ZFPNP050










FLIK-FLAK PLUG IT Ρολόι Παιδικό Μωβ Υφασμάτινο Λουράκι ZFPNP050
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
35,48€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: ZFPNP050
| φύλο | |
| φύλο | παιδικό |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μωβ |
| χρώμα λουριού | μωβ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 31.85mm |
| πάχος | 9,25mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |










