FLIK FLAK WIZARMAZING Ρολόι Παιδικό Πράσινο Υφασμάτινο Λουράκι ZFPSP061






-1000x1000.jpg)






-80x80.jpg)
FLIK FLAK WIZARMAZING Ρολόι Παιδικό Πράσινο Υφασμάτινο Λουράκι ZFPSP061
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
52,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
41,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: ZFPSP061
| φύλο | |
| φύλο | αγόρι,κορίτσι |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | πράσινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34.75mm |
| πάχος | 10.19mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |










