FLIK-FLAK DINOSAURITOS Κόκκινο Υφασμάτινο Λουράκι ZFBNP117








FLIK-FLAK DINOSAURITOS Κόκκινο Υφασμάτινο Λουράκι ZFBNP117
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
35,48€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: ZFBNP117
Αυτό το ελβετικό ρολόι για παιδιά γυρίζει το ρολόι πίσω εκατομμύρια χρόνια για να παραδώσει το βρυχηθμό των δεινοσαύρων . Τα χρώματα και οι δείκτες Flik Flak κάνουν το χρόνο να πετάει απλά σε αυτή την ποιότητα. Προϊόν χωρίς BPA. Ο χρόνος κάνει την ιστορία και το αντίστροφο με αυτό το φανταστικό δώρο για τα παιδιά ..
| φύλο | |
| φύλο | αγόρι,κορίτσι |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 30mm |
| πάχος | 9,3mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |






