CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Μαύρο Καουτσούκ λουράκι AE-1700H-1AVEF






CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Μαύρο Καουτσούκ λουράκι AE-1700H-1AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
57,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
45,97€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AE-1700H-1AVEF
Ψηφιακό ρολόι της Casio με μαύρο πλαίσιο και μαύρο καουτσούκ λουράκι και LCD οθόνη.
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση
Διαθέτει 5 ημερήσια ηχητικά σήματα.
Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση ηχητικού σήματος κουμπιών.
Έχει αυτόματο ημερολόγιο.
Έχει διάρκεια μπαταρίας μέχρι 10 χρόνια.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | ρητίνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 47.3mm |
| πάχος | 14.3mm |
| βάρος | 60gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | LED |
| επιπλέον λειτουργίες | Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης, Αυτόματο ημερολόγιο, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας.5 πολλαπλοί συναγερμοί, Snooze, Αυτόματο ημερολόγιο με ημερομηνία, ημέρα και μήνα, Μορφή 12/24 ωρών. |


-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


