CASIO Edifice Solar Ανδρικός Χρονογράφος Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ EFS-S650D-3AEF






- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EFS-S650D-3AEF
Το Casio Edifice EFS-S650D-2A είναι ένα κομψό και γεμάτο τεχνολογία ανδρικό ρολόι, σχεδιασμένο για όσους αναζητούν αντοχή, σπορ εμφάνιση και καθημερινή λειτουργικότητα. Η κάσα και το μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι προσφέρουν στιβαρή κατασκευή, ενώ η κεραμική στεφάνη ενισχύει την αντοχή στις φθορές και προσθέτει premium αισθητική.
Το εντυπωσιακό μπλε καντράν φιλοξενεί ενδείξεις υψηλής ευκρίνειας, ενώ ο ηλιακός μηχανισμός Solar Powered φορτίζει από το φυσικό ή τεχνητό φως, εξαλείφοντας την ανάγκη συχνής αλλαγής μπαταρίας. Το κρύσταλλο ζαφειριού με αντι-ανακλαστική επίστρωση εξασφαλίζει καθαρή ορατότητα και κορυφαία αντοχή στις γρατζουνιές.
Με αδιαβροχοποίηση έως 100 μέτρα, το Edifice EFS-S650D-2A είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση, επαγγελματικές εμφανίσεις και σπορ δραστηριότητες, προσφέροντας στυλ και αξιοπιστία σε κάθε στιγμή.
Χαρακτηριστικά:
Κάσα και μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι
Κεραμική στεφάνη υψηλής αντοχής
Ηλιακός μηχανισμός (Solar Powered)
Μπλε καντράν με υψηλή ευκρίνεια
Κρύσταλλο ζαφειριού με αντι-ανακλαστική επίστρωση
Αδιαβροχοποίηση 100 m
Ιδανικό για καθημερινή και σπορ χρήση
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40.9mm |
| πάχος | 11,7mm |
| βάρος | 140gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | Solar |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | neobrite |




-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


