SWATCH Prisoner Brown Leather Chronograph YVS413






SWATCH Prisoner Brown Leather Chronograph YVS413
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
205,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
165,32€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YVS413
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | καφέ |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 12.67mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz chronograph |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
Ετικέτες:
swatch last round khronographos gkri dermatino louraki yvs446
, yvs446
, swatch
, irony
, roloi
, andrika
, 100eu-150eu
, sport
, casual






