ROSEFIELD Boxelle Duotone Ρολόι Δίχρωμο Ατσάλι Μπρασελέ BWDSG-B03










ROSEFIELD Boxelle Duotone Ρολόι Δίχρωμο Ατσάλι Μπρασελέ BWDSG-B03
129,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,03€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: BWDSG-B03
Ρολόι ROSEFIELD Boxelle Duotone με καντράν 19,5 * 19,5 χιλ από ανοξείδωτο ατσάλι και λευκό καντράν με χρυσούς δείκτες. Το ρολόι δένει με δίχρωμο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ, ασημί & χρυσό.
Αδιάβροχο 3 ΑΤΜ (πλύσιμο χεριών / τυχαία επαφή με νερό).
Το προϊόν συνοδεύεται με:
Την επίσημη συσκευασία ROSEFIELD watches.
Την επίσημη εγγύηση ROSEFIELD watches.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 19.5mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
Ετικέτες:
cluse minuit khrusaphi anoxeidoto atsali louraki cl30012
, cl30012
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual










-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)