SWATCH BLUE PETAL PROMISE Ρολόι Γυναικείο Μπλε Δερμάτινο Λουρί YLS235


















SWATCH BLUE PETAL PROMISE Ρολόι Γυναικείο Μπλε Δερμάτινο Λουρί YLS235
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YLS235
Αυτό το κομψό ρολόι από ανοξείδωτο ατσάλι διαθέτει μπλε sun-brushed καντράν με τυπωμένο μοτίβο λουλουδιών σε ανοιχτό μπλε χρώμα, ασημί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη που λάμπουν στο σκοτάδι και ασημί δείκτη δευτερολέπτων. Το ρολόι διαθέτει γυαλισμένη κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι και ταιριαστή στεφάνη με χαραγμένες ενδείξεις ώρας. Το look ολοκληρώνεται με το μπλε δερμάτινο λουράκι με τη μπλε ραφή, το μπλε δερμάτινο θηλάκι και το γυαλισμένο κούμπωμα από ανοξείδωτο ατσάλι.
*Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα.
2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |










-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)