SWATCH BUBBLE CURTAIN Ρολόι Γυναικείο με μπρασελέ από μαύρες και κόκκινες πέρλες SFM130G






SWATCH BUBBLE CURTAIN Ρολόι Γυναικείο με μπρασελέ από μαύρες και κόκκινες πέρλες SFM130G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
145,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
116,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SFM130G
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ-βραχιόλι |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο,κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 3.9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)