SWATCH GOLDEN RED BAMBOO SKIN Ρολόι Υφασμάτινο λουράκι σιλικόνης SYXZ105














SWATCH GOLDEN RED BAMBOO SKIN Ρολόι Υφασμάτινο λουράκι σιλικόνης SYXZ105
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
157,26€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SYXZ105
Αυτό το εξαιρετικά λεπτό ρολόι είναι αφιερωμένο στη Χρονιά του Φιδιού. Περιλαμβάνει sun-brushed χρυσαφί καντράν με πολύχρωμη εκτύπωση και πορτοκαλί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη που λάμπουν στο σκοτάδι. Η κάσα από γυαλιστερό ανοξείδωτο ατσάλι με την χρυσαφί επίστρωση PVD συνοδεύεται από ιβουάρ δερμάτινο και υφασμάτινο λουράκι με πορτοκαλί κέντημα και χρυσαφί εκτύπωση. Το ρολόι ολοκληρώνουν το ιβουάρ δερμάτινο και υφασμάτινο θηλάκι και το κούμπωμα από γυαλιστερό ανοξείδωτο ατσάλι με χρυσαφί επίστρωση PVD.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικο |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 5.8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)