SWATCH SKINDOREE Ασημί ατσάλι / Λευκό Καουτσούκ SYXS108






SWATCH SKINDOREE Ασημί ατσάλι / Λευκό Καουτσούκ SYXS108
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
180,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
145,16€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SYXS108
Swatch ρολόι Skin Irony με πλαίσιο από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,8 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει μαύρο καντράν με κρυσταλλάκια και ασημί δείκτες. Το ρολόι δένει με μαύρο συνθετικό / δερμάτινο λουράκι. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ασημί ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 5.8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |








-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)