SWATCH NIGHT TRICK Ρολόι Γυναικείο Μπλε λουρί καουτσούκ SS07G101








SWATCH NIGHT TRICK Ρολόι Γυναικείο Μπλε λουρί καουτσούκ SS07G101
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
215,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
173,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SS07G101
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 6.7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |









-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)