SWATCH PETAL SWIRL Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι YLS236G












SWATCH PETAL SWIRL Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι YLS236G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: YLS236G
Αυτό το κομψό ρολόι από ανοξείδωτο ατσάλι διαθέτει κίτρινο sun-brushed καντράν με τυπωμένο μοτίβο λουλουδιών σε ανοιχτό κίτρινο χρώμα, ασημί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη που λάμπουν στο σκοτάδι και ασημί δείκτη δευτερολέπτων. Το ρολόι διαθέτει γυαλισμένη κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι και ταιριαστή στεφάνη με χαραγμένες ενδείξεις ώρας. Το look ολοκληρώνεται με το γυαλισμένο μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι με κούμπωμα τύπου πεταλούδα.
*Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα.
2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | κίτρινο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |










-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)