SWATCH POPOVER BEADS Γυναικείο Ρολόι -Κολιέ με πολύχρωμες πέρλες PNO100N

SWATCH POPOVER BEADS Γυναικείο Ρολόι -Κολιέ με πολύχρωμες πέρλες PNO100N
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: PNO100N
Ρολόι -κολιέ Swatch με πορτοκαλί πλαίσιο και χρωματιστές πέρλες.To ρολόι έχει πορτοκαλί και κίτρινο καντράν με λευκούς δείκτες.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πορτοκαλί,κίτρινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 12.5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)