SWATCH RINGING IN BLUE Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SS07S116GG








SWATCH RINGING IN BLUE Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SS07S116GG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
215,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
173,39€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SS07S116GG
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 6.70mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)