SWATCH ROUGE DE BIENNE Χρονογράφος Κόκκινο λουράκι σιλικόνης YCS117








SWATCH ROUGE DE BIENNE Χρονογράφος Κόκκινο λουράκι σιλικόνης YCS117
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
160,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
129,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YCS117
Ένα ρολόι της Swatch με πλαίσιο από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και κόκκινο λουράκι σιλικόνης. Κόκκινο καντράν με ασημί φωσφορούχους δείκτες και ενδείξεις/αριθμούς. Λειτουργία χρονογράφου. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m(κατάλληλο για κολύμβηση). 2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | κόκκινο |
| χρώμα λουριού | κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 12mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | swiss quartz chronograph |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)