SWATCH SERENITY OF SAGE Πράσινο λουράκι Βιολογικής προέλευσης LG131












SWATCH SERENITY OF SAGE Πράσινο λουράκι Βιολογικής προέλευσης LG131
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: LG131
Αυτό το μικρό ρολόι διαθέτει ανοιχτό πράσινο καντράν με sun-brushed φινίρισμα,πράσινη τυπωμένη κουκκίδα στο κέντρο, λευκούς τυπωμένους αριθμούς και μαύρη τυπωμένη ζώνη ενδείξεων λεπτών. Την ώρα δείχνουν ο μαύρος ωροδείκτης και λεπτοδείκτης που λάμπουν στο σκοτάδι και ο λευκός δείκτης δευτερολέπτων. Η πράσινη ματ κάσα συνδυάζεται με ντεγκραντέ, πράσινο και ανοιχτό πράσινο ματ λουράκι, καθώς και ανοιχτό πράσινο ματ θηλάκι και κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | πράσινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

















-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)