SWATCH SKIN SHADOW Ρολόι Γυναικείο Μαύρο λουράκι σιλικόνης SYXB102








SWATCH SKIN SHADOW Ρολόι Γυναικείο Μαύρο λουράκι σιλικόνης SYXB102
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
157,26€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SYXB102
Swatch ρολόι με πλαίσιο από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,8 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει μαύρο καντράν με χρυσούς δείκτες και δένει με μαύρο δερμάτινο λουράκι. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 5.8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)