SWATCH WHITE CLASSINESS Ρολόι Γυναικείο Λευκό λουράκι σιλικόνης SS08K102-S14
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
SWATCH WHITE CLASSINESS Ρολόι Γυναικείο Λευκό λουράκι σιλικόνης SS08K102-S14
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SS08K102-S14
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 4,3mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)









-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)