BREEZE Dynamis Ρολόι Επίχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ 212621.1








BREEZE Dynamis Ρολόι Επίχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ 212621.1
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: 212621.1
Το Breeze 212621.1 είναι ένα κομψό γυναικείο ρολόι που συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με ανθεκτική κατασκευή, ιδανικό για καθημερινή χρήση αλλά και για πιο ιδιαίτερες εμφανίσεις. Η κάσα του είναι κατασκευασμένη από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι 316L υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά, προστασία από την οξείδωση και διαχρονική λάμψη.
Το γυαλιστερό καντράν με μεταλλικές ενδείξεις ώρας χαρίζει κομψότητα και καθαρή ανάγνωση της ώρας, ενώ το ανάγλυφο λογότυπο Breeze προσθέτει μία διακριτική πολυτελή λεπτομέρεια. Ο αξιόπιστος quartz μηχανισμός ακριβείας εξασφαλίζει σταθερή και ακριβή λειτουργία.
Το ρολόι ολοκληρώνεται με μπρασελέ από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι και διπλό κούμπωμα ασφαλείας, προσφέροντας άνετη εφαρμογή και ασφάλεια στον καρπό. Με αδιαβροχοποίηση 3 ATM (30 μέτρα) είναι ανθεκτικό σε πιτσιλιές και καθημερινή χρήση.
Ένα διαχρονικό και κομψό γυναικείο ρολόι Breeze, ιδανικό για κάθε στιγμή της ημέρας και μία εξαιρετική επιλογή για δώρο.
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |



-300x300.jpg)

-300x300.jpg)


-300x300.jpg)


