BREEZE Sirena Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ 612591.7








BREEZE Sirena Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ 612591.7
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
135,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
108,87€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: 612591.7
Κάσα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι υψηλών προδιαγραφών (316L) για ισχυρή αντιοξειδωτική προστασία, εξαιρετική αντοχή στα χτυπήματα και εκπληκτική λάμψη * Διαστάσεις κάσας 24 mm x 28 mm * Πάχος Κάσας 8 mm * Αναλογικός μηχανισμός quartz ακριβείας * Kαντράν 2 επιπέδων με αναγλυφο pattern & 4 Swarovski κρύσταλλα * Ανάγλυφο λογότυπο πάνω στην πλάκα του καντράν * Mπρασελέ από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι * Διπλό κούμπωμα ασφαλείας * Κορώνα με ανάγλυφο το “b” του λογοτύπου * Αδιάβροχο στα 30 μέτρα (3 ΑΤΜ)
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| χρώμα καντράν | κόκκινο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 24mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |




-300x300.jpg)

-300x300.jpg)


-300x300.jpg)


