CASIO collection ρολόι ροζ καουτσούκ λουράκι LA-20WH-4A1EF




CASIO collection ρολόι ροζ καουτσούκ λουράκι LA-20WH-4A1EF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
34,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
27,42€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LA-20WH-4A1EF
Ψηφιακό ρολόι Casio με πλαίσιο από ρητίνη και ροζ καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει φωτισμό οθόνης με LED, διπλή ένδειξη της ώρας, αυτόματο ημερολόγιο, ξυπνητήρι, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας, χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης 1/1min (έως 100hr), Χρονόμετρο 1/100δευτ. (έως 100min) και είναι αδιάβροχο στα 30μ.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 30mm |
| πάχος | 8.6mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης, Αυτόματο ημερολόγιο, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας |


-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)