SWATCH MESH O'LIGHT Ρολόι Unisex Γκρι Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWM403M








SWATCH MESH O'LIGHT Ρολόι Unisex Γκρι Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWM403M
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
157,26€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YWM403M
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42.7mm |
| πάχος | 11.7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας swatch |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






