SWATCH MESH O'LIGHT Unisex Watch Grey Stainless Steel Bracelet YWM403M








SWATCH MESH O'LIGHT Unisex Watch Grey Stainless Steel Bracelet YWM403M
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
195.00€
Ex Tax:
157.26€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: YWM403M
| gender | |
| gender | men |
| materials & colours | |
| case material | stainless steel |
| strap type | bracelet |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | grey |
| strap color | grey |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 42,7mm |
| case depth | 11,7mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | jewellery clasp |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official manufacturers quarantee |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |






