SWATCH CANDINETTE Λευκό λουράκι σιλικόνης SUOW148








SWATCH CANDINETTE Λευκό λουράκι σιλικόνης SUOW148
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
95,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
76,61€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOW148
Ένα ρολόι της Swatch με λευκό πλαστικό πλαίσιο και λευκό καντράν με εμφανή τον μηχανισμό. Το ρολόι δένει με λευκό λουράκι σιλικόνης.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).Εγγύηση 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







