SWATCH SKINPUNCH Λευκό λουράκι σιλικόνης SVOP102








SWATCH SKINPUNCH Λευκό λουράκι σιλικόνης SVOP102
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVOP102
Swatch από την σειρά Skin είναι ένα ρολόι με ροζ πλαστικό πλαίσιο, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,4 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει λευκό καντράν με ροζ ενδείξεις της ώρας και ασημί δείκτες. Δένει με λευκό με ροζ λουράκι σιλικόνης. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 36.8mm |
| πάχος | 5.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






