SWATCH Biancamente Chronograph White leather strap YCS111






SWATCH Biancamente Chronograph White leather strap YCS111
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
160.00€
Ex Tax:
129.03€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: YCS111
| gender | |
| gender | men,women |
| materials & colours | |
| case material | stainless steel |
| strap type | leather |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | silver |
| strap color | white |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 40mm |
| case depth | 12mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | quartz chronograph |
| guarantee | 2 years |
| functions | |
| chronograph | yes |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |
Tags:
swatch biancamente chronograph white leather strap ycs111
, ycs111
, swatch
, irony
, watch
, men
, 100eu-150eu
, women
, sport
, casual






