SWATCH MIDIMIX Ρολόι Ασημί & Ροζ χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YLS454G

-1000x1000.jpg)

-1000x1000w.jpg)
-1000x1000.jpg)


-80x80.jpg)

-80x80w.jpg)
-80x80.jpg)

SWATCH MIDIMIX Ρολόι Ασημί & Ροζ χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YLS454G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
175,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
141,13€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: YLS454G
Ένα γυναικείο ρολόι της Swatch από την σειρά Irony, με ασημί πλαίσιο διακοσμημένο με ροζ χρυσή στεφάνη και μπρασελέ από ασημί & ροζ χρυσό ανοξείδωτο ατσάλι.Ασημί καντράν με ασημί δείκτες & γκρι αριθμούς.΄Ενδειξη ημερομηνίας. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί,ροζ χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλειας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)





