SWATCH ON YOUR MARK Ρολόι Unisex Χρονογράφος Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUSS100




SWATCH ON YOUR MARK Ρολόι Unisex Χρονογράφος Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUSS100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUSS100
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας swatch |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






