SWATCH PINK FRAME Ladies Watch Chronograph Fuchsia Silicone Strap SUSR401




SWATCH PINK FRAME Ladies Watch Chronograph Fuchsia Silicone Strap SUSR401
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
130.00€
Ex Tax:
104.84€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SUSR401
| gender | |
| gender | for her |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | silicone |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | fucshia |
| strap color | fuchsia |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 42mm |
| case depth | 14mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official manufacturers quarantee |
| functions | |
| chronograph | yes |
| alarm | no |
| Date | yes |
| day | no |
| backlight | no |






