SWATCH ROSE JUNGLE ΡΟΛΟΙ Χρονογράφος Γυναικείο Ροζ Λουράκι Σιλικόνης YCP1001




SWATCH ROSE JUNGLE ΡΟΛΟΙ Χρονογράφος Γυναικείο Ροζ Λουράκι Σιλικόνης YCP1001
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
175,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
141,13€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YCP1001
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | αλουμίνιο |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ροζ |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 12mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπορσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |






