SWATCH SISTEM ARLEQUIN Automatic Ρολόι Unisex Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SUTW402



Αυτόματο



SWATCH SISTEM ARLEQUIN Automatic Ρολόι Unisex Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SUTW402
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
165,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
133,06€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUTW402
Παιχνίδι. Σκακιέρα. Αγώνας. Το SISTEM ARLEQUIN (SUTW402) είναι μια απολαυστική σκακιέρα που μόνο εσείς γνωρίζετε ότι είναι εκεί. Μέσα από τη διάφανη πίσω πλευρά του ρολογιού, ο κόσμος βλέπει τα λευκά, κόκκινα και μπλε τμήματα του αυτόματου ρολογιού. Διαθέτει ένα ασημένιο καντράν, παράθυρο ημερομηνίας στον αριθμό 6 με μπλε και κόκκινη εκτύπωση.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 13.80mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | automatic |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Αυτονομία ενέργειας 90 ωρών |






