SWATCH SKINNAVY Blue Silicone strap SS07S102






SWATCH SKINNAVY Blue Silicone strap SS07S102
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
195.00€
Ex Tax:
157.26€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SS07S102
| gender | |
| gender | men,women |
| materials & colours | |
| case material | silver stainless steel |
| strap type | silicone |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | blue |
| strap color | blue |
| technical details | |
| case width aprox. | 42mm |
| case depth | 6,7mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official manufacturers quarantee |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |








