SWATCH SKINPETROL Ladies Watch Petrol Silicone strap SYXS121




SWATCH SKINPETROL Ladies Watch Petrol Silicone strap SYXS121
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
175.00€
Ex Tax:
141.13€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SYXS121
| gender | |
| gender | women |
| materials & colours | |
| case material | stainless steel |
| strap type | silicone |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | petrol |
| strap color | green |
| technical details | |
| case width aprox. | 38mm |
| case depth | 5.8mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |






