SWATCH SKINSNOW Λευκό λουράκι σιλικόνης SVUW101








SWATCH SKINSNOW Λευκό λουράκι σιλικόνης SVUW101
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVUW101
Swatch από την σειρά Skin είναι ένα ρολόι με λευκό πλαστικό πλαίσιο, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,4 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει λευκό καντράν με ασημί αριθμούς και ασημί φωσφορούχους δείκτες. Δένει με λευκό λουράκι σιλικόνης. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 5.7mm |
| βάρος | 14gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch skinsnow leuko louraki silikones svuw101
, svuw101
, swatch
, skin
, 100eu-150eu
, gunaikeia
, casual
, classic







