SWATCH AFTER DINNER White Leather Strap YLS201








SWATCH AFTER DINNER White Leather Strap YLS201
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
120.00€
Ex Tax:
96.77€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: YLS201
| gender | |
| gender | for her |
| materials & colours | |
| case material | stainless steel |
| strap type | leather |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | pink |
| strap color | white |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 33mm |
| case depth | 9mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official manufacrures quarantee |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |






