SWATCH BLACKINIERE Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LB185G








SWATCH BLACKINIERE Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LB185G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
85,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
68,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LB185G
Ένα γυναικείο ρολόι της Swatch από την σειρά Irony, με μαύρο πλαστικό πλαίσιο και μπρασελέ από ασημί,λευκό και μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι. Λευκό καντράν με μαύρους δείκτες . Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλειας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






