SWATCH NO GUTS NO GLORY Unisex Ρολόι Μαύρο Πλαστικό Λουράκι SUOB108




SWATCH NO GUTS NO GLORY Unisex Ρολόι Μαύρο Πλαστικό Λουράκι SUOB108
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
85,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
68,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOB108
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | πλαστικό |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









