SWATCH SCHWIIZITUDE Unisex Ρολόι Κόκκινο Λουράκι Σιλικόνης GR168




SWATCH SCHWIIZITUDE Unisex Ρολόι Κόκκινο Λουράκι Σιλικόνης GR168
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
75,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
60,48€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: GR168
Swatch ρολόι με πλαστικό πλαίσιο, με κάσα πάχους μόλις 8,75 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει λευκό καντράν . Δένει με μαύρο λουράκι σιλικόνης. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






