SWATCH THE GOAT'S KEEPER Ladies watch multicolor Silicone Strap SUOZ189






SWATCH THE GOAT'S KEEPER Ladies watch multicolor Silicone Strap SUOZ189
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
95.00€
Ex Tax:
76.61€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SUOZ189
| gender | |
| gender | for her |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | silicone |
| glass | acrylic |
| dial color | multicolor |
| strap color | multicolor |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 41mm |
| case depth | 9.85mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |
Tags:
swatch optitouch two tones blue silicone strap surw115
, surw115
, swatch
, digital
, watch
, 50eu-100eu
, men
, women
, sport
, casual






