CASIO Vintage Ρολόι Γυναικείο Μπεζ Καουτσούκ Λουράκι LW-205H-8AEF




CASIO Vintage Ρολόι Γυναικείο Μπεζ Καουτσούκ Λουράκι LW-205H-8AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
40,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
32,26€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LW-205H-8AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD, μπεζ |
| χρώμα λουριού | μπεζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 35mm |
| πάχος | 9,4mm |
| βάρος | 25gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | φωτισμός LED Λειτουργία χρονόμετρου - 1/100 δευτ. - 24 ώρες Συναγερμός πολλαπλών λειτουργιών Αυτόματο ημερολόγιο με ημερομηνία, ημέρα και μήνας 12/24-ωρη χρονομέτρηση |



-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


