SWATCH MULTIBOOST Unisex Ρολόι Πολύχρωμο Λουρί Σιλικόνης SUOK143




SWATCH MULTIBOOST Unisex Ρολόι Πολύχρωμο Λουρί Σιλικόνης SUOK143
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOK143
Το Swatch MULTIBOOST (SUOK143) κρατά το στυλ σου σε φόρμα με μια δόση… multivitamin ενέργειας. Αυτό το «χτυπητό» πρίσμα ξεχωρίζει με ουράνιο τόξο χρωμάτων που δίνει ένταση και θετική διάθεση σε κάθε εμφάνιση. Η μοναδική, χειροβαμμένη κάσα προσθέτει καλλιτεχνικό χαρακτήρα και κάνει κάθε ρολόι ξεχωριστό. Ένα δυναμικό και εκφραστικό ρολόι για όσους αγαπούν το χρώμα, τη δημιουργικότητα και το statement design.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)