CASIO Collection ρολόι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTP-1302PD-2AVEF




CASIO Collection ρολόι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ MTP-1302PD-2AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
68,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
54,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: MTP-1302PD-2AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 38.5mm |
| πάχος | 9.2mm |
| βάρος | 105gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


