CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ W-800HD-1AVEF




- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: W-800HD-1AVEF
Το Casio Collection Digital αποτελεί μία από τις πιο πρακτικές και διαχρονικές επιλογές της Casio, συνδυάζοντας minimal σχεδιασμό, μεγάλη αυτονομία και καθημερινή λειτουργικότητα. Με το χαρακτηριστικό digital display και το ανοξείδωτο μπρασελέ, προσφέρει κλασική αισθητική που ταιριάζει εύκολα σε κάθε εμφάνιση.
Η μεγάλη και ευανάγνωστη οθόνη επιτρέπει άμεση προβολή της ώρας και των λειτουργιών, ενώ ο LED φωτισμός εξασφαλίζει εύκολη ανάγνωση ακόμη και στο σκοτάδι. Η αδιαβροχοποίηση 100 μέτρων και η μπαταρία διάρκειας έως 10 ετών το καθιστούν ιδανικό για καθημερινή χρήση χωρίς άγχος συντήρησης.
Διαθέτει dual time λειτουργία για παρακολούθηση δεύτερης ζώνης ώρας, χρονόμετρο 1/100 δευτερολέπτου, multi-function alarm με snooze και πλήρες αυτόματο ημερολόγιο έως το 2099, προσφέροντας κορυφαία πρακτικότητα στην καθημερινότητα
Dual Time
Χρονόμετρο 1/100 δευτερολέπτου
Split Time
Multi-Function Alarm
Snooze Function
LED Backlight
Full Auto Calendar έως το 2099
12/24ωρη ένδειξη ώρας
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 36.8mm |
| πάχος | 13,4mm |
| βάρος | 91gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


