CASIO collection ρολόι ανδρικό μαύρο καουτσούκ λουράκι W-800H-1BVES




CASIO collection ρολόι ανδρικό μαύρο καουτσούκ λουράκι W-800H-1BVES
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
36,29€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: W-800H-1BVES
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,αγόρι |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 44.20mm x 36.80mm |
| πάχος | 13.40mm |
| βάρος | 37,00 g |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης, Αυτόματο ημερολόγιο, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας, δεύτερη ζώνη ώρας,Multi alarm |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


