CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Μπεζ Καουτσούκ λουράκι AE-1000W-5AVEF




CASIO Collection Ρολόι Ανδρικό Μπεζ Καουτσούκ λουράκι AE-1000W-5AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
36,29€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: AE-1000W-5AVEF
Ψηφιακό ρολόι Casio με πλαίσιο από ρητίνη και μπεζ καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει φωτισμό οθόνης με LED, διπλή ένδειξη της ώρας, αυτόματο ημερολόγιο, 5 ξυπνητήρια, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας,παγκόσμια ώρα χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης 1/1min (έως 100hr), Χρονόμετρο 1/100δευτ. (έως 100min) και είναι αδιάβροχο στα 100μ.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | μπεζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 47.1mm |
| πάχος | 13,7mm |
| βάρος | 40gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | LED |

-300x300h.jpg)



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


