CASIO collection Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LTP-1141PA-7BEG

CASIO collection Ρολόι Γυναικείο Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LTP-1141PA-7BEG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
36,29€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LTP-1141PA-7BEG
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 29.6mm |
| πάχος | 8,3mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| λειτουργίες | |
| Ημερομηνία | ναι |



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


