CASIO Collection Ρολόι Γυναικείο Μπλε Διάφανο Καουτσούκ Λουράκι LA-20WHS-2AEF




CASIO Collection Ρολόι Γυναικείο Μπλε Διάφανο Καουτσούκ Λουράκι LA-20WHS-2AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
34,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
27,42€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: LA-20WHS-2AEF
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD, μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε, διάφανο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34.5mm |
| πάχος | 8,6mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι |



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)





