CASIO Collection Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Mesh μπρασελέ MTP-B125M-2AVEF




CASIO Collection Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Mesh μπρασελέ MTP-B125M-2AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
100,00€
118,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
80,65€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MTP-B125M-2AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 8,3mm |
| βάρος | 75gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


