CASIO Collection Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέMTP-B310M-7AVEF




CASIO Collection Ρολόι Unisex Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέMTP-B310M-7AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
148,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
119,35€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MTP-B310M-7AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπεζ |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41.2mm |
| πάχος | 10,2mm |
| βάρος | 80gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300w.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


